SIA Dienvidi Plus ir Latvijas uzņēmums, kurš darbojas jau no 90 tajiem gadiem.

Uzņēmuma galvenās pamatnodarbošanās jomas ir:

  • mežsaimniecība;
  • bioloģiskā lauksaimniecība;
  • derīgie izrakteņi (smilts, grants, oļi, šķembas, dažādi maisījumi);
  • pārtikas produktu mazumtirzniecība;
  • pārtikas produktu ražošana (dplus).

Mazliet Pār pārstrādi un ogu audzēšanu.

Nodarbojamies ne tikai ar smiltsērkšķu ogu pārstrādi, bet arī ar ogu audzēšanu.

Kā viss sākās?

2000.gadā nolēmām izveidot nelielu smiltsērkšķu dārzu – 4 ha. Iegādājāmies smiltsērkšķu stādus, apstādījām lauku. Sešus gadus vēlāk, 2006.gadā – novācām pirmo „labvēlīgo” ražu. Ogas bija ļoti daudz.
Un tad, radās jautājums – Ko darīt ar smiltsērkšķu ogām? Pārdot?  „Nē”. Ogas nepārdosim, labāk tās pārstrādāsim smiltsērkšķu sulā . Tā arī viss sākās. Izstrādājām savas tehnoloģijas smiltsērkšķu ogu pārstrādei, uzbūvējām milzīgu saldētavu ogu glabāšanai.Pirmais produkts, ko izveidojām tālajā 2006.gadā bija saldēta smiltsērkšķu sula. 6 gadu laikā sortimenta klāstu esam paplašinājuši līdz 30 dažādiem produktiem.

Par ražošanu

SIA „Dienvidi Plus” darbības koncepcija un virziens ir radīt maksimāli dabīgus produktus, saglabājot pēc iespējas vairāk vitamīnu. Ražošanas procesā netiek izmantotas krāsvielas, konservanti, garšas pastiprinātāji. Izmantojam tikai sulu, ogas un citas dabīgas izejvielas.
Mūsu ražotās produkcijas pamatā ir roku darbs, jo ražošanas procesos tiek izmatotas pusautomātiskas iekārtas, kas nozīmē, ka svarīgs ir cilvēciskais faktors.
Mūsu produkti ir augstas kvalitātes!

Par saviem produktiem varam teikt:

Garša, kas uzrunā,apbur un neatstāj vienaldzīgu!

Smiltsērkšķu oga ir unikāls auglis. Smiltsērkšķu ogai cita līdzvērtīga augļa nav.

Smiltsērkšķu ogas un sula

Audzētas: Auces novadā, vietā kur nav lieli līdzenumi ar plašiem labības laukiem, bet gan meža ieskautā  laukā, bez minerālmēsliem un pesticīdiem. Ogas ir ļoti augstvērtīgas, augušas maksimāli dabīgā vidē, kultivētās platībās.

Par kaimiņiem

Mums blakus atrodas Lielauces ezers ar savu pilskalnu, Jaunauces muiža ar savu kompleksu un Ķērkliņa ezeru. Netālu ir arī Karaļa avots Ķevelē, kur kopā satek 7 avoti vienā veselā. Runā, ka pateicoties avotā esošajam ūdenim Zviedrijas karalis varēja sadziedēt kara gājienā gūtās brūces un turpināt doties tālāk. Tā pati par sevi ir laba zīme, kaut vai var šķist arī nejaušība, un tomēr…

Īpašības un pielietojums.

2010 gadā smiltsērkšķis tika atzīts par ogu NR.1.pasaulē. Ogā ir koncentrējusies ļoti liela minerālu un minerālvielu buķete. Pateicoties to savstarpējai mijiedarbībai,  cilvēka organisms tās var pilnvērtīgāk izmantot. Smiltsērkšķis ir kā dabīgs antioksidants – dopings un garšīgs produkts vienlaicīgi.

DPlus sulu var dzert tīrā veidā, jo tā ir kā alternatīva svaigi izspiestai sulai, tāpēc, tiek sasaldēta. To var izmantot kā alternatīvu saldo ēdienu pagatavošanai, kā piedevu kokteiļiem, jaukt kopā ar svaigi spiestām  apelsīnu, ābolu, ķirbju un burkānu sulām. Tāpat var izmantot kulinārijā kā piedevu gaļas marinēšanai un pagatavošanai.

Par mums 1

Koncepcija un virziens

SIA „Dienvidi Plus” darbības koncepcija un virziens ir radīt maksimāli dabīgus produktus, izmantojot vietējās izejvielas, lielu nozīmi piešķirot tam, lai tās būtu dabīgas, veselīgas un ar neatkārtojamu garšas buķeti.